Rooster Eindshows

EINDSHOWS CCAMSTEL
VRIJDAG 12 APRIL
19.00 - 20.45Theater 1 Sophie vrijdag Zuid, Montessori Lyceum
Theater 1 Joost dinsdag Westerpark Cliffordstudio's
Theater Intro Sophie vrijdag Zuid Montessori Lyceum
ZATERDAG 13 APRIL
13.45 - 15.15Theater 1 Isabella donderdag De Pijp, van Ostadestraat
Theater 2 Fysiek Johanna donderdag De Pijp, van Ostadestraat
Theater 2 Matthijs vrijdag Zuid, Montessori Lyceum
19.00 - 20.45Theater 3 Tekst Charlotte vrijdag Zuid, Montessori Lyceum
Theater 4 Maken Matthijs vrijdag Zuid, Montessori Lyceum
Theater 3/4 Midas woensdag Zuid, Montessori Lyceum
ZONDAG 14 APRIL
13.45 - 15.15Theater 1/2 Anne Marie dinsdag Oost, Nowhere
Theater 1/ 2 Midas zaterdag Zuid, Montessori Lyceum
Theater 1 Desiree woensdag Centrum, Internationaal Theater Amsterdam
19.00 - 20.45Theater 2 Judith dinsdag, Westerpark Cliffordstudio's
Filmklas Julia vrijdag Zuid, Montessori Lyceum
Theater 4 Maken Noah zaterdag Zuid, Montessori Lyceum
Theater 3 Tekst Midas zaterdag Zuid, Montessori Lyceum

 

VERZONNEN FESTIVAL DE KRAKELING
Zaterdag 20 APRIL
13.00 - 14.00Basis 5/6 A Machiel dinsdag Westerpark, Cliffordstudio's
Basis 5/6 B Joost dinsdag Westerpark, Cliffordstudio's
Basis 5/6 Suzanne woensdag Oost, Nowhere
17.00 - 18.00Basis 8 Joost woendag Oost, Nowhere
Basis 8 Machiel dinsdag Westerpark, Cliffordstudio's
Basis 7 Suzanne woensdag Oost, Nowhere
20.00 - 20.45Basis 7/8 Desiree woensdag, Centrum Internationaal Theater Amsterdam
Basis 8 Isabella donderdag De Pijp, Van Ostadestraat
Zondag 21 APRIL
12.00 - 13.00Basis 5/6 Sarah vrijdag Zuid, Montessori Lyceum
Basis 5/6 A Johanna donderdag De Pijp, Van Ostadestraat
Basis 5/6 Nelly zaterdag Zuid, Montessori Lyceum
15.45 - 16.45Basis 7/8 Sarah vrijdag Zuid, Montessori Lyceum
Basis 7 Nelly zaterdag Zuid, Montessori Lyceum
Basis 7 Judith dinsdag Westerpark, Cliffordstudio's
19.15 - 20.15Basis 7/8 Jente donderdag, Centrum, Internationaal Theater Amsterdam
Basis 8 Eliane zaterdag Zuid, Montessori Lyceum
Basis 7/8 B Daniil, donderdag De Pijp, Van Ostadestraat